Rowery Wisła

TRASY

Trasy rowerowe

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych Wisła Electric Bike Event to nowa marka, która wprowadza na Polski rynek rowery elektryczne jako formę aktywnej rozrywki. Doświadczony zespół pasjonatów aktywnego spędzania czasu na łonie natury, pragnie zainteresować Państwa wycieczkami na rowerach elektrycznych, które mogą stać się doskonałą alternatywą dla dostępnych już atrakcji na rynku.

Jak to działa?

Korzystamy z aplikacji Trailforks, która pozwala na planowanie tras z uwzględnieniem wszystkich istotnych aspektów takich jak trudność czy wysokość przewyższeń. Aplikacja pozwala także na bieżąco śledzić trasę, więc bez obaw, nie zgubisz się!

Jakich tras możesz się spodziewać?

Do wyboru są trasy o różnym stopniu zróżnicowania trudności. Od lekkich tras idealnych do wycieczek rodzinnych, po trudne i wymagające dla bardziej zaawansowanych rowerzystów. Trasy różnią się także dystansem i ilością przewyższeń. Wszystkie wycieczki zaplanowane zostały tak, aby pokazać najpiękniejsze miejsca w Wiśle i okolicach.

Posiadamy ponad 20 tras o różnym stopniu trudności i czasie potrzebnym do pokonania. Każda z wyselekcjonowanych dróg oferuje piękne widoki na krajobraz Wiślańskich gór.