Rowery Wisła

Zarezerwuj teraz

BULLS TWENTY4 E - 90 zł/dzień

Rower dziecięcy/młodzieżowy. Rower z lekką, aluminiową ramą, dostosowany do dziecięcych potrzeb. Bezpieczny i zapewniający super frajdę.

BH ATOM 27'5 - 99 zł/dzień

BH Atom 27,5 cala to rasowy hardtail. Sprawdza się świetnie podczas zjazdów i podjazdów. Kontrola nad rowerem jest znakomita, bardzo dobrze reaguje nawet na najmniejsze ruchy kierownicy. Rower ma amortyzator o większej ilości skoku. Rower wyposażony jest w szerokie opony z agresywnym bieżnikiem, zachowuje dzięki temu idealną przyczepność przez cały czas.

BH ATOMX 27,5 - 150 zł/dzień

BH ATOM X LYNX 29 cali został stworzony z myślą o wymagających rowerzystach. Rama roweru posiada długą rurę poziomą, pionową oraz większą bazę kół. Oznacza to, że będziesz mógł swobodnie rozprostować się i odczuwać swobodę podczas wycieczek górskich.

HAIBIKE FullNine 8.0 - 180 zł/dzień

Rower elektryczny Haibike SDURO FullNine 8.0 osiąga prędkość do 25 km/h. Pozwala na spokojną i bezpieczną jazdę po górach i po mieście. Naturalnie, w dowolnym momencie możliwa jest dezaktywacja wspomagania oraz poruszanie się rowerem wyłącznie pedałując.

BH XENION Lynx 5 - 220 zł/dzień

Rower zawierają technologię Bosch w silniku, akumulatorze i wyświetlaczu. Rowery elektryczne Xenion zawierają zintegrowaną baterię w dolnej rurze poprzez „PowerTube System”. Dzięki pojemności 500 Wh gwarantują duży zasięg.

BH ATOMX LYNX 6 PRO-S - 250 zł/dzień

Geometria tego roweru pozwala na uzyskanie sportowej pozycji podczas jazdy. Jest to świetny rower dla osób, dla których liczy się adrenalina i przyjemność obcowania z naturą. Posiada on silnik elektryczny Brose Drive S oraz 1x11 biegów. Rower jet bardzo szybki i zdecydowanie polecany jest dla osób, które lubią szybką jazdę.

BH ATOMX LYNX 6 PRO-SE - 300zł/dzień

BH ATOM-X LYNX 6 PRO-SE ER949 to rower elektryczny należący do kategorii Enduro. Jest to najbardziej uniwersalna kategoria rowerów. Jego geometria pozwala na przyjęci wodnej pozycji, a przy okazji bardziej profesjonalni kolarze także się na nim odnajdą. Na tym rowerze można wybrać się zarówno na jednodniowy trip lub dwutygodniowy bikepacking.